СІНЕМАЛОГІЯ – фільми для навчання і розвитку особистості

СІНЕМАЛОГІЯ – практика перегляду та аналізу художнього фільму. Це одна з найбільш захоплюючих і глибоких форм навчання і розвитку особистості.

Метод сінемалогії заснований на ідеї проекції – «моє бачення реальності залежить від мого внутрішнього стану, системи цінностей і переконань».

Мета сінемалогії – навчити глядача бути уважним до свого способу мислення і власних виборів, так як на їх основі будується їх власне життя.

Останнi статтi
МЕНЕДЖМЕНТ У СТИЛІ КОУЧИНГ
Ставлячи завдання співробітнику, ми розраховуємо на те, що він повернеться із результатом. Часто буває так, що зіткнувшись з перешкодою на шляху співробітники повертаються - шеф, все пропало, що робити ... Шеф кидає всі справи і починає давати нові інструкції. А то і зовсім забирає у співробітника завдання і робить сам.
Стилі Лідерства
Немає в природі одного універсального і ефективного стилю лідерства, все залежить від "зрілості" виконавців. Зрілість не варто вимірювати поверненням, кількістю вищих освіт і записом в трудовій книжці. В реаліях українського бізнесу досить часто рівень зрілості співробітника не відповідає займаній ним посаді.
11 шкідливих порад, як занапастити будь-який корпоративний тренінг
Мене часто запитують: як ефективно обрати і провести в компанії корпоративний тренінг. Давайте я краще опишу основні помилки, які відбуваються при виборі і організації корпоративного навчання. І якщо не робити цих помилок, то професійний тренер зробить все за вас, і захід буде приреченим на успіх.