800+
проведених тренінгів
350+
замовників
150+
тренерів
Про Business & People

Business & People – тренінгова компанія, яка 12 років успішно займається вирішенням бізнес-завдань через навчання і мотивацію співробітників.

Ми проводимо бізнес-тренінги, семінари та конференції в Києві та інших містах України. Допомагаємо організовувати компаніям корпоративне навчання, підбираємо спікерів для конференцій і навчаємо персонал на тренінгах та семінарах. Проводимо стратегічні сесії, консалтинг і бізнес-консультації.

Нашою фішкою є розробка тренінгів з урахуванням специфіки галузі. У нашому портфелі є спеціалізовані програми тренінгів для фармацевтичного ринку, тренінги для ринку нерухомості і забудовників, тренінги для роздрібної торгівлі, тренінги для B2B і B2C ринку. А також комплексні програми навчання для виробничих компаній.

Найбільшою популярністю у наших клієнтів користуються тренінги і семінари з продажу та переговорів, закупівель, тренінги з управління персоналом, тренінги з лідерства та менеджменту, тренінги з управління проектами, тренінги по сервісу і клієнтоорієнтованості, маркетингу, логістики та інших тем в Києві.

Бізнес навчання – це наш основний продукт. Тому ми завжди стежимо за новинками і трендами в сфері навчання дорослих, і створюємо найефективніші програми тренінгів для наших клієнтів.

Наша команда
Вікторія Березіна
Бізнес-тренер, консультант
Валієва Ксенія
Бізнес-тренер
Даценко Сергій
Бізнес-тренер, консультант
Тамара Скуратовська
Бізнес-тренер, консультант
Корнєєв Влад
Консультант
Віталіна Левчишина
Бізнес-тренер, консультант
Немировський Ігор
Спікер
Старожукова Інна
Бізнес-тренер, консультант
Литвинов Олександр
Бізнес-тренер, консультант
Чугунов Ігор
Бізнес-тренер, консультант
Пронішин Олександр
Бізнес-тренер, консультант
Кочурська Олена
Бізнес-тренер, консультант
Віктор Барановський
Спікер
Чому нам довіряють
Індивідуальний підхід і розуміння потреб кожного клієнта
764
Компаній довірили нам навчання своїх співробітників
75%
Клієнтів стали нашими постійними партнерами
101
Унікальний бізнес тренінг за 16 темами в 8-ми галузях
15000+
Людей стали учасниками наших проектів
«Розвивайте себе, Ви найбільший з усіх капіталів!»
Зворотній зв'язок
Про компанію

Бути в курсі найактуальніших бізнес-трендів – це не данина моді, а необхідність.

Всі ми входимо в новий час, де професіоналізм і постійний розвиток стають головною цінністю.

Постійні зміни у всіх сферах вимагають своєчасного оновлення знань і навичок, без яких практично неможливо підтримувати ефективність в умовах високої конкуренції.

Сьогодні не стоїть питання навчати або ні співробітників – це питання гігієни бізнесу. Питання стоїть по-іншому: хто буде навчати і як навчати?

Для того, щоб Вам, Вашому бізнесу і Вашій команді було легше впоратися з новими викликами і постійними змінами ми зібрали команду професіоналів готових прийти на допомогу. Ми проведемо корпоративний тренінг, організуємо модерацію стратегічних сесій, навчимо Вас і Ваших колег на наших відкритих тренінгах. Оцінимо команду, розробимо ключові компетенції і підготуємо курс з розвитку навичок, які знадобляться для досягнення як особистих цілей, так і цілей бізнесу.

Як ми це робимо…

 • Всі наші тренери – практики і експерти, які домоглися успіху в своїй сфері. Кожен готовий розповідати про свої досягнення і невдачі – про свій безцінний досвід.
 • Ми вміємо надихати. Ми всі любимо свої «теми» і вміємо «закохати» в продажі, менеджмент, фінанси, маркетинг, HR-технології. Учасники йдуть з наших тренінгів з вірою у власні сили і можливості.
 • Всі проекти ми завжди адаптуємо під завдання Вашого бізнесу, і в результаті вирішуємо за допомогою корпоративних тренінгів саме Ваші завдання, а не розповідаємо теорію з застарілих підручників
 • Проводимо навчання як в форматі бізнес-тренінгів, так і в форматі вебінарів.

Для чого ми це робимо …

 • Ми хочемо, щоб Ви і Ваша команда могли швидше і без опору реагувати на зміни і впроваджувати їх з мінімальними ризиками і втратами
 • На наших тренінгах учасники набувають принципово нове бачення проблем і шляхів їх вирішення, вчаться знаходити нестандартні та ефективні ідеї
 • Для нас важливо, щоб Ваша компанія була легко керована, приносила прибуток і задоволення всім співробітникам
 • Ваше зростання і Ваші успіхи – це наша мета! Розвивайте себе – Ви найвеличніший з усіх капіталів.

Чому ми…

 • Більше 10 років професійного навчання
 • 75% клієнтів стали нашими постійними партнерами
 • Більше 50% часу тренінгу – відпрацювання практичних навичок
 • Гнучкий формат навчання: відкриті і корпоративні тренінги та вебінари
 • Своя Школа Бізнес-тренерів
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта – розробка і адаптація програм
 • На сьогоднішній день команда Business & People успішно провела понад 1000 тренінгів та навчальних проектів, учасниками яких стали понад 15 000 осіб

Ми готові запропонувати величезну різноманітність форматів і програм, однак у наших клієнтів найбільшою популярністю користуються тренінги та семінари з переговорів, продажу та закупівель, клієнтського сервісу, тренінги з управління персоналом, тренінги з розвитку лідерських якостей та емоційного інтелекту в бізнесі.

У нас Ви знайдете програми навчання для працівників усіх рівнів: від стажерів, до ТОП-менеджерів. Для Вашої зручності, ми відсортували всі програми по галузях і тематиках. Якщо Ви не знайдете програму – ми готові розробити її «з нуля».

Наші менеджери – наша гордість і конкурентна перевага. Ми сміливо можемо називати їх консультантами – вони розбираються бізнес-навчанні, знають особливості галузей, з якими працюють, присутні на всіх тренінгах своїх клієнтів.

Ми завжди стежимо за всіма новинками і трендами в сфері навчання і пропонуємо найефективніші і сучасні технології. Ми дуже мобільні, якщо Ви не можете приїхати до нас – ми приїдемо до Вас. Ми маємо досвід організації і навчальних проектів в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові та ін. Карта наших проектів постійно збільшується і сьогодні ми успішно розвиваємо наших клієнтів на території України, Білорусі, Казахстану, Молдови, Грузії та Італії.