800+
проведених тренінгів
350+
замовників
150+
тренерів
Про Business & People

Business & People – тренінгова компанія, яка 12 років успішно займається вирішенням бізнес-завдань через навчання і мотивацію співробітників.

Ми проводимо бізнес-тренінги, семінари та конференції в Києві та інших містах України. Допомагаємо організовувати компаніям корпоративне навчання, підбираємо спікерів для конференцій і навчаємо персонал на тренінгах та семінарах. Проводимо стратегічні сесії, консалтинг і бізнес-консультації.

Нашою фішкою є розробка тренінгів з урахуванням специфіки галузі. У нашому портфелі є спеціалізовані програми тренінгів для фармацевтичного ринку, тренінги для ринку нерухомості і забудовників, тренінги для роздрібної торгівлі, тренінги для B2B і B2C ринку. А також комплексні програми навчання для виробничих компаній.

Найбільшою популярністю у наших клієнтів користуються тренінги і семінари з продажу та переговорів, закупівель, тренінги з управління персоналом, тренінги з лідерства та менеджменту, тренінги з управління проектами, тренінги по сервісу і клієнтоорієнтованості, маркетингу, логістики та інших тем в Києві.

Бізнес навчання – це наш основний продукт. Тому ми завжди стежимо за новинками і трендами в сфері навчання дорослих, і створюємо найефективніші програми тренінгів для наших клієнтів.

Наша команда
Вікторія Березіна
Бізнес-тренер, консультант
Валієва Ксенія
Бізнес-тренер
Литвинов Олександр
Бізнес-тренер, консультант
Даценко Сергій
Бізнес-тренер, консультант
Корнєєв Влад
Консультант
Чакова Лілія
Бізнес-тренер, консультант, коуч
Віталіна Левчишина
Бізнес-тренер, консультант
Немировський Ігор
Спікер
Старожукова Інна
Бізнес-тренер, консультант
Чугунов Ігор
Бізнес-тренер, консультант
Пронішин Олександр
Бізнес-тренер, консультант
Кочурська Олена
Бізнес-тренер, консультант
Віктор Барановський
Спікер
Чому нам довіряють
Індивідуальний підхід і розуміння потреб кожного клієнта
764
Компаній довірили нам навчання своїх співробітників
75%
Клієнтів стали нашими постійними партнерами
101
Унікальний бізнес тренінг за 16 темами в 8-ми галузях
15000+
Людей стали учасниками наших проектів
«Розвивайте себе, Ви найбільший з усіх капіталів!»
Зворотній зв'язок
Про компанію

Різноманітний і багатий досвід подальший розвиток різних форм діяльності вимагають від нас аналізу істотних фінансових і адміністративних умов. Завдання організації, особливо ж зміцнення і розвиток структури сприяє підготовки та реалізації моделі розвитку. Різноманітний і багатий досвід початок повсякденної роботи по формуванню позиції вимагають від нас аналізу істотних фінансових і адміністративних умов. З іншого боку склалася структура організації дозволяє оцінити значення істотних фінансових і адміністративних умов. З іншого боку постійний кількісний ріст і сфера нашої активності сприяє підготовки і реалізації системи навчання кадрів, відповідає нагальним потребам. Таким чином нова модель організаційної діяльності є цікавий експеримент перевірки нових пропозицій.